НОВИНИ

На Донбас прибули найманці РФ із досвідом локальних конфліктів - розвідка

Найманці займаються проведенням диверсій, підготовкою розвідувальних та снайперських підрозділів тощо.

На тимчасово окупованому Донбасі продовжують діяти найманці Російської Федерації під керівництвом Головного розвідувального управління Генштабу ЗС РФ. Про це у п'ятницю, 9 серпня, під час брифінгу повідомив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк.

 

“За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях продовжують діяти підрозділи, які не входять до складу 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ та комплектуються виключно найманцями, переважно російськими громадянами, з досвідом бойових дій у локальних конфліктах. Керівництво ними здійснюється офіцерами ГРУ ГШ ЗС РФ”, - повідомив Гуцуляк.


За його словами, основу діяльності зазначених збройних формувань складають: проведення диверсій, підготовка особового складу розвідувальних та снайперських підрозділів 1 і 2 АК, посилення охорони представників командування російських окупаційних військ (кадрових офіцерів ЗС РФ) та ліквідація осіб, які заважають злочинній діяльності російських окупаційних адміністрацій.

 

Як повідомлялося, після опівночі 9 серпня окупанти годину обстрілювали українських військових в районі Лебединського Донецької області з боку окупованої Ужівки. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.