НОВИНИ

Пропозиція хабаря Богдану. У НАБУ розраховують допитати Кличка найближчим часом

Директор Нацбюро Артем Ситник зазначив, що мера Києва мають допитати першим, оскільки справу було відкрито саме за його заявою.

Національне антикорупційне бюро України у найближчий час може допитати мера Києва Віталія Кличка як заявника по справі щодо ймовірної пропозиції підкупу главі Офісу президента Андрію Богдану. Про це у п'ятницю, 9 серпня, заявив директор НАБУ Артем Ситник.

 

Так, Ситник зазначив, що справа була зареєстрована за проханням Кличка, тому його першого й мають допитати.

 

"Справа була зареєстрована, тому що надійшла письмова заява мера Києва Кличка з цього приводу, з проханням зареєструвати провадження і також був публічний виступ керівника Офісу президента. Це і було приводом для початку розслідування. Звичайно, що розслідування таких справ, коли є така заява, починається з допиту фактичного заявника, тому, звичайно, що допиту ще не було, але сподіваюсь, що найближчим часом ми його проведем" - сказав директор НАБУ.

 

У Національному антикорупційному бюро підкреслили, що розпочали розслідування щодо можливого підкупу глави Офіса президента Андрія Богдана в інтересах мера Києва Віталія Кличка.

 

Як повідомлялося, мер Києва Віталій Кличко звернувся до Національного антикорупційного бюро України з проханням відкрити кримінальну справу за заявою керівника Офісу президента Андрія Богдана про пропозицію йому якимись особами хабаря. Згодом у НАБУ заявили, що розпочали розслідування за даним фактом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.