НОВИНИ

Укроборонпром розпочав роботу над модернізацією патрульних катерів Island

Наразі фахівці отримали необхідну технічну документацію щодо катерів, яка дозволяє здійснити модернізацію із використанням усіх можливостей Island.

Державне підприємство "Дослідно-проектний центр кораблебудування", що входить до складу ДК "Укроборонпром", розпочало розробку варіанту модернізації патрульних катерів Island, які у вересні минулого року були передані США Військово-морським силам України. Про це у п'ятницю, 9 серпня, повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

 

Як зазначається, модернізація катерів буде направлена на максимальне підвищення бойової ефективності. Наразі фахівцями підприємства вже отримано необхідну технічну документацію щодо катерів, яка дозволяє здійснити модернізацію із використанням усіх можливостей Island.

 

 

"Ми готуємо пропозиції, і у найближчий час вони будуть надані командуванню Військово-Морських Сил. На нашу думку, проект має передбачати, що модернізація катерів Island має здійснюватися на Миколаївському суднобудівному заводі", – заявив директор-генеральний конструктор ДП "Дослідно-проектний центр кораблебудування" Вадим Борисов.

 

За його словами, остаточний варіант модернізації патрульних катерів буде прийнято після того, як ВМС України отримає широкий практичний досвід застосування Island.

 

Зазначимо, що катери типу Island – швидкохідні патрульних катерів Берегової охорони США, призначені для патрулювання та пошуково-рятувальних операцій в прибережних водах. У вересні 2018 року два такі катери були передані США Військово-морським силам України.

 

Як повідомлялося, Збройні сили України спільно з міжнародними партнерами провели випробування катерів типу “Island”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.