НОВИНИ

США та Україна запускають спільний "ядерний" проект

Проект з освіти та досліджень у галузі сучасної ядерної науки та інженерії стартує у Вашингтоні.

У Вашингтоні запускають проект співробітництва між Україною та США з освіти та досліджень у галузі сучасної ядерної науки та інженерії.

 

Про це повідомляє Посольство України в США на сторінці у Facebook.

 

«Відкриваючи конференцію з нагоди започаткування цього важливого проекту, посол України в США Валерій Чалий звернувся до представників провідних українських та американських університетів та федеральних агенцій США, наголосивши на важливості розвитку українсько-американських відносин у ядерній сфері, зокрема в обміні знаннями та технологіями для безпечного та ефективного використання мирного атому», - зазначається у повідомленні.

 

Світлина від Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США.

 

До того ж Чалий наголосив, що сьогодні Україна має великий потенціал та потужних спеціалістів у ядерній сфері, готових застосовувати свої вміння для реалізації спільних з американськими партнерами проектів.

 

Світлина від Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США.

 

Водночас, у рамках заходу посольство України в США презентувало виставку "50 винаходів, які Україна подарувала світу", яку можна оглянути в одному з провідних навчальних закладів США - Університеті Джорджа Вашингтона.

 

Крім того, український посол подякував Міністерству енергетики США за багаторічну співпрацю, зокрема, заступнику помічника міністра енергетики США Вільяму Джойсу, який виступив з доповіддю під час конференції, та профільним у цій сфері відомствам за підтримку ідеї поглиблення партнерства України та США в сфері ядерної енергетики.

 

Нагадаємо, що 8 серпня США закликали Росію вивести своїх військових з України, щоб покласти край конфлікту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.