НОВИНИ

Джонсон заявив, що оголосить вибори тільки після Brexit, якщо депутати оголосять вотум недовіри - ЗМІ

Джонсон налаштований вивести країну з ЄС 31 жовтня – у тому числі без угоди з Брюсселем, реалізувавши сценарій "жорсткого" Brexit.

Британський прем'єр-міністр Борис Джонсон оголосить дострокові вибори в найближчі дні після Brexit, якщо парламент проголосує за вотум недовіри його уряду. Про це повідомляє Financial Times з посиланням на джерела в офісі прем'єра.

 

Зокрема, помічники Джонсона очікують, що британські депутати спробують провести голосування за довіру незабаром після того, як парламент повернеться з літніх канікул.

 

"Ми не можемо зупинити їхнє форсування виборів, але ми контролюємо розклад, тому ми встановимо дату після 31 жовтня", - сказав високопоставлений чиновник в офісі прем'єра.

 

"Якщо повинні бути загальні вибори, то це буде через кілька днів після 31 жовтня", - додав він.

 

До того ж інший близький помічник Джонсона  не заперечував, що в разі необхідності вибори будуть проведені, але тільки в перші дні листопада.

 

Своєю чергою, відомо, що Джонсон налаштований вивести країну з ЄС 31 жовтня – у тому числі без угоди з Брюсселем, реалізувавши сценарій "жорсткого" Brexit.

 

Чимало депутатів британського парламенту, у тому числі у його власній партії, виступають проти хаотичного Brexit, тож не виключено, що Палата громад може проголосувати за недовіру уряду Джонсона.

 

Нагадаємо, що Джонсон не піде з поста прем'єра Британії навіть у разі оголошення вотуму недовіри.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.