НОВИНИ

Родина Єфремова з початку року отримала з держбюджету понад 1 млрд грн

Сім’я лідера парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова цьогоріч через свою компанію провела понад 1 млрд грн, які були виділені на постачання товарів та робіт державними вугледобувними підприємствами Донбасу. Про це пише Юрій Ніколов у свіжому номері «Українського тижня».

Як зазначає автор, для аналізу було взято до уваги тендерні здобутки низки компаній: ТОВ «ДС-8», головним засновником якого є син регіонала Ігор Єфремов; ТОВ «Індекспром» – Наталя Єфремова та давній партнер нардепа Віктор Немліхєр.

ТОВ «Торговий дім «Краснолуцький машинобудівний завод» і ПП «Портекс» (зареєстровані на болгарина Колєва Христо Димитрова) у ЗМІ називають «дружніми» до Єфремова, оскільки саме він як губернатор Луганщини домігся приватизації Краснолуцького заводу, який перейшов у власність «Індекспрому» і «Портексу».

Справжній злет зазначених фірм, вважає автор, почався наприкінці другого прем’єрського терміну Тимошенко, з вересня 2009 року. Хоча до цього, з 2005 року, ці компанії отримали підряди на суму лише 196,27 млн грн.

Отже, з вересня 2009 року до травня 2011 року на компанії Єфремових було «перекинуто» на 2,05 млрд грн. Половина з них, як уже було зазначено, припала саме на цей рік.

Детальніше про "розпил" бюджетних коштів можновладцями читайте у №21 Тижня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.