НОВИНИ

Президент заявив, що наступного року в Україні відкриється ринок землі

За словами Зеленського, до кінця 2019-го в Україні буде проведена земельна реформа.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що до кінця 2019 року в Україні буде проведене земельна реформа, яка дасть змогу вже у наступному році створити ринок землі на 40 мільйонів гектарів. Про це президент сказав у четвер, 8 серпня, під час українсько-турецького бізнес-форуму, у якому він взяв участь у ході офіційного візиту в Туреччину.

 

"У цьому році ми обов'язково проведемо земельну реформу, що вже наступного року дозволить створити ринок землі на 40 млн гектарів, яка є однією з найкращих у світі за своєю якістю", - сказав Зеленський.

 

Він додав, що в Україні вже є турецькі компанії, які володіють землею, і висловив сподівання, що таких компаній стане значно більше.

 

"Особливо це стосується південної частини України, де є потреба у створенні та розвитку меліоративних систем. Тут ми також розглядаємо можливості для державно-приватного партнерства", - зазначив глава держави.

 

Крім того, під час бізнес-форуму Зеленський також заявив, що в Україні будуть легалізовані азартні ігри.

 

Як повідомлялось, 7 серпня Володимир Зеленський прибув до Туреччини з офіційним візитом. 

 

 У четвер, 8 серпня, у ході візиту Зеленський зустрінеться зі Вселенським патріархом Варфоломієм, візьме участь в українсько-турецькому бізнес-форумі та ознайомиться з виробництвом безпілотників. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.