НОВИНИ

В СБУ пояснили, чому не затримали представників "ЛНР" у Станиці Луганській

У відомстві повідомили, що затримання Кобцевої і Дейнеги в нейтральній зоні стало б приводом для окупантів заявити про зрив Україною мінських домовленостей.

В Службі безпеки України (СБУ) заявили, що поява поблизу КПВВ "Станиця Луганська" представників бойовиків "ЛНР" є продуманою, свідомою та цілеспрямованою провокацією з боку терористів. Про це повідомляє  прес-служба СБУ.

 

Зокрема, у відомстві повідомили, що затримання Кобцевої і Дейнеги в нейтральній зоні стало б приводом для окупантів заявити про зрив Україною мінських домовленостей.

 

"Поява поблизу КПВВ "Станиця Луганська" "парламентаріїв квазіреспубліки є продуманою, свідомою та цілеспрямованою провокацією з боку терористів і їх російських кураторів. Затримання Кобцевої і Дейнеги в нейтральній зоні стало б приводом для окупантів заявити про зрив Україною Мінських домовленостей і нібито порушення перемир'я", - йдеться в повідомленні.

 

До того ж у СБУ зазначили, що в Службі розслідуються кримінальні провадження щодо зазначених учасників незаконних збройних формувань "ЛНР".

 

"Особи, які посягнули на державний суверенітет, конституційний лад і територіальну цілісність України, будуть відповідати перед законом", - зазначається в повідомленні.

 

Зазначимо, 6 серпня представники бойовиків "ЛНР" на переговорах у Мінську Владислав Дейнего і Ольга Кобцева перейшли зруйнований міст на лінії розмежування в Станиці Луганській на підконтрольну Україні територію. Після чого дипломати заявили, що "Станиця Луганська і Щастя належать їм".

 

Представники бойовиків в бесіді з головою Станично-Луганської районної державної адміністрації Юрієм Золкиним хамили українському чиновнику.

 

Нагадаємо, що 6 серпня біля мосту у Станиці Луганській вилучили майже 50 вибухонебезпечних предметів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.