НОВИНИ

Сущенку продовжили утримання у "безпечному місці" колонії РФ ще на три місяці

За словами Марка Фейгіна, українського журналіста помістили в кращу камеру.

Марк Фейгін, який захищає незаконно ув'язненого в Росії українського журналіста Романа Сущенка, повідомив, що його підзахисному 5 серпня продовжили термін тримання у "безпечному місці" колонії. Про це Фейгін повідомив Укрінформу  у середу, 7 серпня.

 

"Нещодавно мені зателефонував Роман Сущенко. 5 серпня йому продовжили на три місяці тримання у «безпечному місці». Більше того, його переселили в камеру трохи краще, колишня була сирувата. Зараз Роман перебуває в ній один", - розповів правозахисник.

 

Він також уточнив, що Сущенко може займатися своєю улюбленою справою - малюванням.

 

"Керівництво колонії не проти. Більше того, вони іноді звертаються до Романа з проханням щось зобразити - на плакатику або вітальній адресі. Звичайно, це все неполітичного плану, типу "Привітаємо наших дорогих жінок", - пояснив Фейгін.

 

Зауважимо, у колонії Сущенко перебуває у так званому безпечному місці, щоб уникнути можливих конфліктів та інцидентів з іншими ув'язненими.

 

Як повідомлялося, 4 червня 2018 року у Москві суд оголосив вирок незаконно затриманому в Росії українському журналісту Роману Сущенку - він отримав 12 років позбавлення волі у колонії суворого режиму.  12 вересня Верховний суд Росії визнав законним рішення Московського міського суду про 12 років ув'язнення для Сущенка. Своєю чергою, журналіст заявив, що розраховує на обмін та пообіцяв родині що обов’язково повернеться.

 

Своєю чергою, Європейський Союз вимагає від Росії негайно та беззастережно звільнити журналіста Романа Сущенка та усіх інших незаконно затриманих українських громадян. 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.