НОВИНИ

Зеленський провів телефонну розмову з президентом Франції

Під час розмови глава держави поінформував свого французького колегу про загибель чотирьох українських військовослужбовців у результаті обстрілу.

Президент України Володимир Зеленський 7 серпня провів телефонну розмову з Президентом Франції Еммануелем Макроном, під час якої поінформував свого французького колегу про загибель чотирьох українських військовослужбовців у результаті обстрілу. Про це повідомляє прес-центр ОПУ.

 

Зокрема, глава держави зазначив, що це не перший обстріл з боку противника, який має на меті зрив мирного процесу, започаткованого українською стороною.

 

Також Зеленський повідомив Еммануелю Макрону про інші кроки, спрямовані на мирне врегулювання конфлікту на сході України, зокрема про відновлення інфраструктури, обмін полоненими тощо.

 

До того ж президент поінформував про свою розмову з президентом РФ Владіміром Путіним сьогодні вранці, під час якої закликав до виконання зобов’язань щодо припинення вогню, повернення моряків та інших полонених.

 

Своєю чергою, Зеленський закликав лідерів країн Нормандської четвірки терміново зібратися для збереження мирного процесу, узгодження наступних кроків, спрямованих на остаточне розв’язання конфлікту.

 

Так, Макрон висловив повну підтримку ініціатив України, погодився з необхідністю проведення зустрічі на найвищому рівні найближчим часом, якій має передувати зустріч офіційних представників усіх чотирьох сторін.

 

Крім того він додав, що зв’яжеться з президентом РФ Владіміром Путіним та Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, щоб узгодити цю ініціативу.

 

Нагадаємо, що Зеленський провів телефонну розмову з Путіним через загибель бійців під Павлополем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.