НОВИНИ

Адміністрація Трампа заморожує іноземні фонди допомоги

Вільні кошти будуть заморожені, поки Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) не надасть звіт про залишок і витрати коштів.

Адміністрація президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа тимчасово призупинила дію більшості фондів іноземної допомоги в очікуванні розгляду витрат Державним департаментом і Агентством США з міжнародного розвитку. Про це повідомляє CNN.

 

Зокрема, вказано, що вільні кошти будуть заморожені, поки Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) не надасть звіт про залишок і витрати коштів. Строк дії цих коштів завершується 30 вересня - наприкінці фінансового року.

 

Крім того, чиновник USAID вказує, що фінансування становить від 2 до 4 мільярдів доларів.

 

До того ж витрати, зазначені в листі, включають фінансування для міжнародних організацій, міжнародної миротворчості, міжнародного контролю над наркотиками, охорони здоров’я у світі, допомоги в цілях розвитку, іноземних військових і допомоги для Європи, Євразії та Центральної Азії.

 

Зазначається, що Адміністративно-бюджетне управління США може запропонувати Конгресу скасувати кошти, що виділяються.

 

Так, за словами представника USAID, перевірка займе кілька днів. Очікується, що результати підрахунку буде відправлено в Адміністративно-бюджетне управління не пізніше початку наступного тижня.

 

"У число розглянутих рахунків входять програми, які протягом багатьох років вважали марнотратними, як ті, які платять за сонячні батареї в Карибському басейні, космічна програма в Пакистані, футбольні табори у Гватемалі і іноземна допомога країнам, які не відповідають інтересам зовнішньої політики США", - сказав представник адміністрації Трампа.

 

Нагадаємо, що президент США  Дональд Трамп підписав указ про запровадження нових санкцій проти Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.