НОВИНИ

У Польщі призначили дату парламентських виборів

Відповідний указ підписав президент країни Анджей Дуда.

Президент Польщі Анджей Дуда 6 серпня підписав указ, згідно з яким вибори до парламенту країни відбудуться 13 жовтня. Про це йдеться в офіційному Twitter канцелярії президента. 

 

Відповідно до Конституції Польщі, парламентські вибори призначаються президентом не пізніше як за 90 днів до закінчення 4 років від початку строку повноважень Сейму та Сенату.

 

Анджей Дуда запропонував Державній виборчій комісії якомога швидшу дату парламентських виборів з 5-ти можливих варіантів. За його словами, він хотів би, щоб виборча кампанія була коротшою. «Це завжди період якогось політичного зіткнення, це його природа. Я думаю, поляки хочуть, щоб ця боротьба була меншою», - заявив Дуда в інтерв'ю Polsat News.

 

За соціологічними опитуваннями, правляча у Польщі націонал-консервативна партія «Право і Справедливість» (PiS) перемагає на виборах, здобуваючи понад 41% голосів. На другому місці  - опозиційна «Громадянська коаліція» (25%), передає Newsweek. 

 

Нагадуємо, що Дуда очолив рейтинг політиків в останніх опитуваннях щодо наступних президентських виборів у країні. Вони відбудуться у 2020 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.