НОВИНИ

Президент схвалив зелені номери для електрокарів

Зеленський підписав законопроект №10405, яким передбачаються зелені номери для електромобілів.

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроект №10405, яким передбачаються зелені номери для електромобілів. Про це свідчить інформація на сторінці закону на сайті Верховної ради.

 

Повідомляється, що останній етап проходження документа - повернуто з підписом від президента.

 

Зеленський схвалив зелені номера для електромобілів

 

 

Зокрема, документом доручається Міністерству внутрішніх справ, Мінекономрозвитку, Мінрегіону, Міністерству охорони здоров'я, Державній службі з надзвичайних ситуацій протягом 6 місяців після офіційної публікації документа ввести номера для електромобілів із зеленим кольором шрифту, а також встановити вимоги до паркомісць для електрокарів. Також законом даним відомствам доручається вести дорожні знаки "Для електромобілів", "Крім електромобілів", "Станція зарядки електромобілів".

 

Зазначається, що закон набуде чинності з 1 січня 2020 року.

 

Також документ передбачає і штрафи за порушення вимог до паркомісць для електромобілів. Законом визначаються штрафи в розмірі 340-510 гривень за зупинку або стоянку авто на місці для електрокарів або створення перешкод водіям таких авто. Відзначимо, що інспекторам з паркування надається право в такому випадку затримати автомобіль порушника, в тому числі за допомогою евакуатора.

 

Нагадаємо, що 6 серпня Зеленський підписав закон про розрахунок тарифу для домашніх сонячних електростанцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.