НОВИНИ

Результати виборів до ВР встановили на останньому окрузі - КВУ

У 210-му виборчому окрузі Чернігівщини (м. Прилуки) за рішенням суду перерахували голоси й визначили переможця.

У 210-му виборчому окрузі Чернігівщини (м. Прилуки) за рішенням суду перерахували голоси й визначили переможця виборів до Верховної Ради України. Про це у Facebook повідомив Чернігівський осередок Комітету виборців України.

 

"За результатами повторного підрахунку голосів виборців на 33 виборчих дільницях окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу 210 визнала переможцем самовисуванця Сергія Коровченка", - зазначається в повідомленні.

 

Також в КВУ повідомили, що під час повторного підрахунку голосів у приміщенні ОВК перебували до 40 правоохоронців, всі виходи були зачинені і знаходилися під посиленою охороною. Голова ОВК запевняла, що поліція не створює жодних перешкод комісії.

 

Перерахунок голосів у 210-му окрузі розпочався в неділю, 4 серпня. Робилося це на вимогу кандидата в народні депутати Бориса Приходька, який звернувся до суду зі скаргою на роботу ОВК.

 

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія не змогла оголосили остаточні результати позачергових виборів до Верховної Ради в останній відведений для цього день - 5 серпня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.