НОВИНИ

ЦВК не змогла вчасно оголосити остаточні результати виборів

До 5 серпня включно Комісія мала встановити результати виборів також у всіх 199 одномандатних виборчих округах.

Центральна виборча комісія не змогла оголосили остаточні результати позачергових виборів до Верховної Ради в останній відведений для цього день - 5 серпня.

 

Так, за даними ЦВК, не вдалося, зокрема, встановити результати в окрузі № 210 на Чернігівщині, де окружна виборча комісія не встигла здійснити перерахунок голосів.

 

“У зв’язку з цим ЦВК констатувала неможливість встановлення Комісією результатів позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року в ОВО № 210 у відведений для цього виборчим законом строк – не пізніш як на п’ятнадцятий день з дня голосування, тобто до 5 серпня 2019 року включно”, - йдеться в повідомленні.

 

До того ж ЦВК зобов’язала окружну виборчу комісію округу №210 не пізніше 16 години 6 серпня завершити повторний підрахунок голосів на 33 виборчих дільницях та внести за його результатами зміни до встановлених підсумків голосування.

 

Також ЦВК зобов’язала ОВК округу №210 скласти протокол про підсумки голосування з поміткою "Уточнений" і транспортувати його та іншу виборчу документацію до ЦВК.

 

“Таким чином, станом на 5 серпня Центральна виборча комісія визнала обраними 423 народних депутатів України, зокрема: 225 – в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, 198 – в одномандатних виборчих округах”, - зазначається в повідомленні.

 

Зауважимо, що до 5 серпня включно Комісія мала встановити результати виборів також у всіх 199 одномандатних виборчих округах.

 

Нагадаємо. що 5 серпня ЦВК повідомила про здійснення повторного перерахунку голосів і встановлення результатів виборів в одномандатному окрузі №50 у Покровську Донецької області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.