НОВИНИ

Стало відомо, які теми Зеленський порушить в Туреччині

Ключовими темами переговорів будуть культурні відносини, діаспорна співпраця, дипломатія та безпека, а також оборонна промисловість.

Ключовими темами переговорів президента України Володимира Зеленського в Туреччині будуть культурні відносини, діаспорна співпраця, дипломатія та безпека, а також оборонна промисловість. Про це повідомляє QHA.

 

Зокрема, сторони сподіваються домовитися про подальші спільні кроки в оборонній промисловості, адже вже мають високий рівень співпраці в розвитку ВМС України і Туреччини, в сфері безпілотних літальних апаратів, ракетних комплексів, літаків та іншої техніки, сказано в матеріалі.

 

"Відомо, що президент України Володимир Зеленський налаштований вирішити інфраструктурну проблему країни. Наводячи приклади з дорожньої системи Туреччини. Це підвищує досягнення турецьких підрядників. Це питання буде розглядатися на двосторонніх переговорах", - йдеться у повідомленні.

 

Також обговорюватимуть проблеми, пов'язані з російською окупацією Криму.

 

Разом з тим, Зеленського як почесного гостя запросили на щорічну зустріч турецьких послів.

 

"Таке запрошення - найкраще вираження поваги та довіри, проявлене до іноземного державного діяча, а також добра можливість для дружньої ​​України висловити себе у світі", - зазначається в повідомленні.

 

Нагадаємо, що 5 серпня лідер кримських татар Джемілєв повідомив, що візьме участь у поїздці Зеленського до Туреччини.

 

Як повідомлялось, Зеленський відвідає Турецьку Республіку з робочим візитом 7-8 серпня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.