НОВИНИ

США і Україна підписали меморандум про пошук полонених і зниклих безвісти

Церемонія відбулася у посольстві України в США за участю посла Валерія Чалого і директора агентства Келлі МакКіга.

Представники України й Сполучених Штатів Америки 6 серпня підписали Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством оборони України і Агентством з питань пошуку військовополонених і зниклих безвісти Пентагону. Про це повідомляє прес-служба посольства України в США.

 

"Меморандум є результатом дворічної роботи посольства України в США спільно з американськими партнерами в підготовці необхідної нормативно-правової бази, яка дозволяє пошук на території України і повернення в США зниклих під час Другої світової війни американських військовослужбовців. Наразі це третій меморандум про взаєморозуміння, укладений між центральними органами виконавчої влади України та міністерством оборони США щодо цього", - зазначили в посольстві.

 

 

Так, Меморандум передбачає обмін досвідом з американською стороною про особливості пошуку військовослужбовців Збройних сил України та інших силових структур, які зникли безвісти або потрапили в полон під час збройної агресії Росії проти України.

 

Зазначається, що церемонія відбулася у посольстві України в США за участю посла Валерія Чалого і директора агентства Келлі МакКіга.

 

Нагадаємо, що  3 серпня Зеленський повідомив, що у вересні планується його зустріч з президентом США Дональдом Трампом у Вашингтоні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.