НОВИНИ

Суд в Криму продовжив арешт ще п'ятьом фігурантам "справи Хізб ут-Тахрір"

Зазначається, що вони залишаться в СІЗО ще на 30 днів.

В окупованому Криму підконтрольний Кремлю Верховний суд продовжив арешт п’ятьом фігурантам другої, бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір", вони залишаться в СІЗО ще на 30 днів. Про це повідомило об’єднання "Кримська солідарність".

 

Так, за інформацією активістів, засідання щодо Сервера Мустафаєва, Сервера Зекірьяєва, Едема Смаїла, Мемета Бєлялова та Марлена Асанова проходили в закритому режимі.

 

"Сьогодні відбулося чергове продовження запобіжного заходу моєму підзахисному Белялову Мемету. Цього разу не слідчий вийшов з клопотанням про продовження, а прокурор. Він пояснив це тим, що не встигли підписати обвинувальний вирок, відповідно відправити документи в Північно-Кавказький окружний військовий суд міста Ростова", - повідомив адвокат Едем Семедляєв.

 

 

До того ж ще один адвокат Ліля Гемедлі повідомила, що прокурор клопотав про продовження запобіжного заходу через те, що її підзахисний Сервер Мустафаєв нібито може загрожувати свідкам, переховуватися, а також "іншим способом перешкоджати перебігу справи".

 

Нагадаємо, що 30 липня п'ятьох фігурантів другої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір» етапували з Росії в СІЗО №1 Сімферополя для впізнання таємним свідком.

 

Раніше стало відомо, що в окупованому Криму трьох фігурантів "справи Хізб ут-Тахрір" помістили до психіатричної лікарні. Мова йде про Арсена Абхаїрова, Рустема Емірусеїнова і Ескендера Абдулганієва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.