НОВИНИ

Колишні полонені бойовиків розповіли про катівні "ЛНР"

Від початку 2019 року Службі безпеки України свідчення надали 11 колишніх заручників терористів.

Колишні бранці бойовиків надали Службі безпеки України свідчення про перебування в катівнях терористичної організації "ЛНР". Про це у понеділок, 5 серпня, повідомила прес-служба СБУ.

 

"З початку 2019 року вже 11 людей надали Службі безпеки України свідчення про факти фізичного насильства та моральних знущань над українськими заручниками в катівнях на тимчасово окупованій території Луганщини", - зазначається в повідомленні.

 

 

 

В одному з відео, зокрема, йдеться про те, що до правоохоронців звернувся житель Станично-Луганського району, якого проросійські найманці безпідставно звинуватили у зв`язках із українськими спецслужбами та піддали жорстоким катуванням.

 

Чоловік повідомив, що під час перебування у батька в Луганську його неодноразово затримували представники "МГБ ЛНР". Вдаючись до методів фізичного тиску, терористи намагалися "вибит" з чоловіка зізнання у міфічних злочинах. На останок бандити вивезли його за місто і після чергового побиття наказали повертатись на контрольовану українською владою територію.

 

Жителька Лисичанська надала свідчення про своє перебування у камері Луганського слідчого ізолятора. Жінка повідомила, що крім неї там була ще одна дівчина, яку "спецслужба" бойовиків звинуватила у шпигунській діяльності проти квазіреспубліки. Терористи жорстоко катували "шпигунку": неодноразово піддавали побиттю і тортурам електрострумом. Щоб створити необхідний відеосюжет для свого пропагандистського телеканалу, бойовики змусили її переказати підготований ними текст із "каяттям". Так званий суд "ЛНР" засудив дівчину до 12 років ув’язнення.

 

Крім того, за словами жительки Лисичанська, до в’язнів, які утримувалися в ізоляторі за звинуваченням у вбивствах та інших тяжких кримінальних злочинах, адміністрація ставилася значно гуманніше, ніж до українських патріотів.

 

Як повідомлялося, співробітники Служби безпеки України викрили механізм фінансування бойовиків терористичної організації “ЛНР”. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.