НОВИНИ

Бойовики використовують перемир'я на Донбасі для нарощування боєздатності - Міноборони

Повідомляється, що під виглядом гуманітарної допомоги від російських волонтерських організацій підрозділи російсько-окупаційних військ отримали прилади нічного бачення, біноклі, комплекти військового обмундирування та індивідуальні аптечки.

Командування російсько-окупаційних військ використовує домовленості щодо повного припинення вогню на Донбасі для відновлення та нарощування боєздатності з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

 

Зазначається, що інформацію отримано від Головного управління розвідки Міноборони.

 

"За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російсько-окупаційних військ використовує досягнуті домовленості щодо повного припинення вогню для відновлення та нарощування боєздатності з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ", - йдеться у повідомленні.

 

Зокрема, на захоплених підприємствах силами ремонтно-відновлювальних підрозділів бойовиків у терміновому порядку розпочалися роботи з поточного ремонту та відновлення військової техніки, у т. ч. танків. З метою прискорення зазначених заходів окупанти розгорнули додаткові пункти ремонту озброєння та військової техніки.

 

"Водночас продовжується постачання з території РФ зброї, матеріально-технічних засобів військового призначення та пального для забезпечення російсько-окупаційних військ. Так, на озброєння розвідувальних підрозділів 1 та 2 АК надійшла чергова партія 9-мм безшумних снайперських гвинтівок ВСС", - зазначається в повідомленні Міноборони.

 

 До того ж повідомляється, що під виглядом гуманітарної допомоги від російських волонтерських організацій підрозділи російсько-окупаційних військ отримали прилади нічного бачення, біноклі, комплекти військового обмундирування та індивідуальні аптечки.

 

Нагадаємо, що на Донбасі станом на 12:00 понеділка, 5 серпня, російсько-окупаційні війська двічі обстріляли позиції Об'єднаних сил.

 

Як повідомлялося, командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський у понеділок, 5 серпня, провів зустріч з делегацією Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні на чолі з заступником Голови Місії паном Марком Етерінгтоном. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.