НОВИНИ

Одеський припортовий завод відновив роботу після тривалої перерви

Виробництво відновлюється на умовах угоди про переробку давальницької сировини з компанією "Агро Газ Трейдинг", що дозволить заводу отримувати по 60 млн кубометрів газу на місяць.

Одеський припортовий завод (ОПЗ) запустив виробництво аміаку і карбаміду після простою, що тривав більше року. Про це у понеділок, 5 серпня, повідомив заступник директора підприємства Микола Щуріков у Facebook.

 

 

 

Як зазначається,виробництво ОПЗ відновлює на умовах угоди про переробку давальницької сировини з компанією "Агро Газ Трейдинг", що дозволить заводу отримувати по 60 млн кубометрів газу на місяць.

 

"Після більш ніж річного простою Одеський припортовий завод почав запуск виробництва аміаку і карбаміду. І хоча попереду ще кілька днів нервувань, можна сказати, що ми на фінішній прямій", - повідомив Щуріков.

 

Зазначимо, що ОПЗ не працював з квітня 2018 року за порушення договору про переробку давальницької сировини компанією "Всеукраїнська енерго компанія". На інших умовах ОПЗ запустити не можуть через мільярдну заборгованость за газ перед "Нафтогазом" і компанією олігарха Дмитра Фірташа.

 

Нагадаємо, що Одеський припортовий завод уже призупиняв свою роботу, тоді деякі структури підприємства переходили на дводенний графік роботи. 

 

У березні 2017 суд дав дозвіл компанії «Ostchem Holding Limited», що належить олігархові Дмитру Фірташу, примусово стягнути борг у розмірі 6,8 млрд грн із Одеського припортового заводу. Зазначимо, що борг утворився внаслідок невиконання ОПЗ договору купівлі-продажу природного газу від 20 січня 2013 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.