НОВИНИ

Російське консульство у Сімферополі «замінували» рожевим пакетом з м’якою іграшкою

До консульства Російської Федерації в Сімферополі вранці 26 травня невідомі підкинули підозрілий згорток. Російські дипломати викликали міліцію та вибухотехніків.

Підозрілий згорток виявили самі співробітники консульства. Вони ж негайно викликали МНС. «Лежить якийсь згорток на території.  У дворі на газончику він лежить. Перед входом через огорожу хтось його перекинув, напевно. Поки тільки припускати можна. Компетентні служби займаються цим питанням. Потрібно з'ясувати: це чийсь безглуздий жарт, або щось серйозніше. Сподіваюся, що жарт», - розповів генеральний консул Російської Федерації в Сімферополі Володимир Андрєєв.

Вулицю Одеська, 3-а в центрі кримської столиці перекрили для руху. Персонал консульства був евакуйований з будівлі, відвідувачів попросили відійти на безпечну відстань.

Фахівці МНС підігнали до будівлі спецавтомобіль вибухотехнічної служби.

Піротехніки знешкодили підозрілий предмет, провівши мікровибух тут же, у дворі консульства. Пакет не здетонував.

"Сигнал в МНС поступив близько половини дев'ятого, - розповіла прес-секретар кримського управління МВС Ольга Кондрашова. - На газоні лежав рожевий пакет з прикріпленою до нього плюшевою іграшкою".

Фахівці МНС і міліція досі знаходяться на місці події. 

Нагадаємо, останнім часом в Україні активізувалися «телефонні  терористи». Зокрема, у Донецькій області за січень-березень до міліції надійшло 13 неправдивих повідомлень про замінування об'єктів, що майже втричі більше, ніж за весь минулий 2010 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.