НОВИНИ

ГПУ повідомила про підозру двом суддям Окружного адмінсуду

Згодом Генпрокуратура звернеться до Вищої ради правосуддя з клопотанням про відсторонення від здійснення правосуддя Вовка, Аблова, Шепітко і Погрібніченка на період слідства.

Генпрокуратура повідомила про підозру у винесенні завідомо неправосудного рішення двом суддям Окружного адміністративного суду Києва - Євгену Аблову та Ігорю Погрібніченко, а також судді Суворовського райсуду Одеси Івану Шепітко. Про це у п'ятницю, 2 серпня, повідомила у коментарі журналістам представниця прес-служби Генпрокуратури.

 

“Судді прийшли на допит. Їм повідомили про підозру у порушення 375 статті Кримінального кодексу”, - сказала вона.

 

Працівниця прес-служби додала, що невдовзі Генпрокуратура звернеться до Вищої ради правосуддя з клопотанням про відсторонення від здійснення правосуддя Вовка, Аблова, Шепітко і Погрібніченко на період слідства.

 

Як повідомлялося, голові Окружного адміністративного суду Києва Павлу Вовку вручили підозру у втручанні в роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів та інших можливих злочинах. 

 

Нагадаємо, детективи Національного антикорупційного бюро України разом із Управлінням спеціальних розслідувань Генпрокуратури у п'ятницю, 26 липня, провели санкціоновані обшуки у приміщенні Окружного адміністративного суду м.Києва (ОАСК). 

 

29 липня підозри на суддів Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) надійшли на підпис до заступника генерального прокурора.

 

Водночас прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган заявила, що текст підозри суддям Окружного адміністративного суду  Києва через можливе втручання у діяльність Кваліфікаційної комісії суддів, не підкріплений фактажем. 

 

Однак згодом керівник Управління спецрозслідувань Сергій Горбатюк повідомив, що в  управлінні готові надати усі докази до проектів підозр керівництву і двом суддям Окружного адмінсуду Києва на нараді у керівництва Генпрокуратури. 

 

Крім того, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) опублікувало записи телефонних розмов фігурантів кримінальної справи стосовно голови і суддів Окружного адміністративного суду Києва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.