НОВИНИ

Посольство США попередило українців про небезпеку з боку ІДІЛ

Зазначається, що ІДІЛ та інші екстремістські групи використовують святкові періоди для проведення атак.

Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні попередило, що на всій території України протягом серпня існує загроза безпеці у зв’язку з активністю екстремістів напередодні та під час свят. Про це йдеться на сайті американського дипвідомства.

 

Зокрема, ІДІЛ та інші екстремістські групи, як правило, використовують святкові періоди для просування свого порядку денного і проведення атак. Так, свята і період напередодні свят можуть стати їхньою мішенню.

 

Водночас такими святами у серпні у посольстві назвали ісламський Курбан-байрам 11-12 серпня і День незалежності України 24 серпня.

 

"Місця, на які зазвичай направлені атаки, - це місця з переповненими людьми, такі як громадські заходи, нічні клуби, мітинги чи інші місця, де люди збираються. У ці періоди важливо бути пильними і практикувати ситуаційну обізнаність", - йдеться  у повідомленні.

 

Крім того, посольство порадило уникати демонстрацій, стежити за новинами та бути  пильними в місцях, де багато туристів.

 

Нагадаємо, 19 листопада 2018 року працівники СБУ заблокували у столичному регіоні канал збуту в Україні зброї та боєприпасів, організований прихильниками ІДІЛ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.