НОВИНИ

Могеріні закликала КНДР припинити випробування балістичних ракет

У ЄС очікують, що КНДР вживатиме заходів для відновлення дипломатичного процесу.

Європейський Союз заявив, що Північна Корея повинна утримуватися від будь-яких дій, які можуть посилити напругу на Корейському півострові. Про це йдеться у заяві високого представника ЄС з політики безпеки Федеріки Могеріні.

 

"КНДР повинна утримуватися від запусків балістичних ракет малої дальності в порушення своїх зобов'язань у рамках багатьох резолюцій Ради Безпеки ООН. Європейський Союз очікує, що КНДР буде дотримуватися заявлених зобов’язань та вживатиме заходів для відновлення дипломатичного процесу, спрямованого на створення довіри та встановлення міцного миру та безпеки на Корейському півострові, без ядерної зброї", - йдеться у заяві.

 

"Ми залишаємось відданими досягненню мети повного, перевіреного та незворотного демонтажу Північною Кореєю ядерної та іншої зброї масового знищення та програм її балістичних ракет будь-якого діапазону", - наголосила вона.

 

Нагадаємо, 1 серпня  Північна Корея провела випробування нової ракетної системи. Так, північнокорейський лідер Кім Чен Ин "провів вогневу перевірку недавно розробленої великокаліберної багатоцільовий ракети".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.