НОВИНИ

Дейнеко повідомив, що недофінансування прикордонної служби становить 938 мільйонів

Глава ДПСУ вважає, що ситуація з грошовим забезпеченням відомства наразі надскладна.

Новий керівник Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко вважає, що ситуація з грошовим забезпеченням відомства наразі надскладна. Про це він сказав 2 серпня в інтерв'ю BBC News Україна.

 

"Якщо відверто говорити, вона катастрофічна. На даний момент борги щодо невиплати підлеглим грошової допомоги на оздоровлення, які накопичилися, становлять 291,4 млн гривень. Тобто прикордонники з березня не отримують цю допомогу", – зазначив глава ДПСУ.

 

Так, за його словами, цю допомогу не отримають ні в адміністрації, ні в регіональному управлінні чи управлінні прикордонного загону, аж поки її не отримає відділ прикордонної служби, який несе службу безпосередньо з охорони державного кордону: "А от відділ прикордонної служби, який несе службу безпосередньо з охорони державного кордону, – однозначно. Бо забрати в цих людей в мене не підніметься рука".

 

Зокрема, недофінансування прикордонної служби становить 938 млн гривень, розповів голова ДПСУ.

 

"Зараз ми намагаємося взяти фінансування з четвертого кварталу і посунути наперед, аби можна було б хоч якось людям повернути борги", – сказав Дейнеко.

 

Також він зауважив, що намагається всі ці питання вирішувати в Офісі Президента, в Міністерстві внутрішніх справ, яке є розпорядником коштів.

 

"Але для того, щоб дати нам додатково мільярд, його треба десь знайти, а в державному бюджеті його немає. Чи з'явиться він, поки незрозуміло", – додав очільник Держроткордонслужби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.