НОВИНИ

Посол Британії оголосила, що закінчує дипмісію в Україні

Мова йде про Джудіт Гоф.

Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф оголосила, що закінчує свою чотирьохрічну дипломатичну місію. Про це йдеться у відерзверненні у Twitter.

 

Зокрема, вона нагадала, що  Британія допомагала українській стороні у створенні НАБУ і  Вищого антикорупційного суду. Також британські інструктори за програмою Operation ORBITAL провели для більше 13 тисяч українських військових тренінги, навчили англійської мови 600 нових патрульних, 2800 держслужбовців і підвищили кваліфікацію 5 тисячам українських викладачів та вчителів.

 

"Україна залишається важливою для Британії: протягом минулих чотирьох років відбулося понад 40 візитів британських міністрів та високопосадовців до України. Зокрема, три візити міністрів оборони та два візити міністра закордонних справ, яким на той момент був Борис Джонсон, новопризначений прем’єр-міністр Великої Британії", - наголосила дипломат.

 

 

 

 

Крім того, Гоф підкреслила, що продовжить вдосконалювати свою українську мову.

 

"Київ та Україна вже зайняли важливе місце у моєму серці та у серцях членів моєї сім’ї", - додала вона.

 

Раніше Гоф заявила, що Велика Британія закликає Верховну раду невідкладно ухвалити поправки в новий закон про розмінування, дозволивши пряме донорське фінансування організацій, які виконують протимінну діяльність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.