НОВИНИ

Сенат США затвердив кандидатуру на посаду постпреда при ООН

Йдеться про Келлі Крафт.

Сенат Сполучених Штатів Америки затвердив кандидатуру Келлі Крафт, колишнього американського посла в Канаді,  на посаду постійного представника при Організації Об'єднаних Націй. Про це свідчать результати голосування.

 

Так, за кандидатуру Крафт проголосували 57 сенаторів, ще 33 - виступили проти.

 

Як зазначає Vox, Крафт потрапила під ретельну перевірку під час слухання у червні через кількість прогулів в Оттаві. Зокрема,записи Державного департаменту показали, що вона була відсутня більше 300 днів між 23 жовтня 2017 року та 19 червня 2019 року .

 

Водночас демократи в Комітеті з міжнародних зв'язків Сенату опублікували звіт, в якому описали її низьку кваліфікацію до посольства ООН, включаючи її відсутність відповідного досвіду для такої важливої ​​роботи та її надмірну кількість прогулів в Оттаві. Демократи також посилаються на потенційний конфлікт інтересів, зокрема стосунки її родини з вугільною промисловістю.

 

"Посол Крафт не має ані досвіду, ані набору навичок представляти американські інтереси або кидати виклик найбільш досвідченим дипломатам у світі на світовій арені", - йдеться у повідомленні.

 

Як відомо, Крафт одружена з заможним вугільним магнатом Джо Крафтом. Також у 2016 році вона пожертвувала понад 260 000 доларів на кампанію Трампа; її чоловік пожертвував близько 1 мільйона доларів вступному комітету Трампа. Крім того, Крафт виступала в складі делегації США в ООН у часи правління Джорджа Буша в 2007 році. І вона набула досвіду під час перебування на посаді посла в Канаді, де вона відігравала роль у переговорах НАФТА (торговельна года між Мексикою та Канадою).

 

Нагадаємо, 2 лютого американський президент Дональд Трамп висунув на посаду постійного представника США в ООН посла США у Канаді Келлі Крафт. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.