НОВИНИ

"Головний речник режиму". США ввели санкції проти глави МЗС Ірану

Мова йде про Джавада Заріфа.

Управління з контролю за іноземними активами Держказначейства США (OFAC, Office of Foreign Assets Control) запровадило санкції проти міністра закордонних справ Джавада Заріфа. Про це йдеться на сайті Мінфіну США.

 

Зокрема, американський міністр фінансів зазначив, що Заріф реалізує "безрозсудну" політику духовного лідера Ірану аятоли Алі Хаменеї і є "головним речником режиму у всьому світі".

 

"США надсилають іранському режиму чітке повідомлення про те, що його недавня поведінка є абсолютно неприйнятною", - наголосив він.

 

"У той же час іранський режим забороняє громадянам Ірану доступ до соціальних медіа, міністр закордонних справ Джавад Заріф поширює пропаганду і дезінформацію режиму по всьому світу через ці засоби", - додав Мнучін.

 

Так, обмежувальні заходи передбачають заморожування усіх активів іранського міністра в США. Водночас громадянам США заборонено вести з ним бізнес. 

 

Своєю чергою, Заріф заявив, що такі санкції не матимуть на нього особливого впливу.

 

"Це не впливає на мене чи мою родину, оскільки я не маю власності чи інтересів поза межами Ірану", - написав він у Twitter. "Дякую, що ви вважаєте мене такою великою загрозою для вашого порядку денного", - зауважив він.

 

Нагадаємо, 25 червня Трамп підписав указ про введення нових санкцій проти Ірану. Під обмежувальні заходи потрапляють верховний лідер Ірану аятола Алі Хаманеї та інші високопосадовці. Особи будуть позбавлені доступу до американських фінансових ресурсів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.