НОВИНИ

Стало відомо, хто став новим главою наглядової ради ПриватБанку

Головою наглядової ради обрано Шерон Icкі.

Головою наглядової ради ПриватБанку 31 липня обрано Шерон Icкі, йдеться в прес-релізі банку.

 

Зазначається, що раніше вона працювала міжнародним радником управління технічної допомоги Казначейства США та експертом-консультантом Міжнародного валютного фонду.

 

Зокрема, міністр фінансів Оксана Маркарова привітала новий склад наглядової ради та новообрану голову й нагадала про те, що перед ними стоїть дуже складне та відповідальне завдання: на базі досягнень попередніх років виконати цілі, закладені в політиці власності та стратегії ПриватБанку.

 

"Відповідно до стратегії розвитку сектору державних банків... ПриватБанк повинен бути стабілізований, оздоровлений, розвинений і повернутий на ринок шляхом приватизації до 2022 року... Наше завдання - зробити роботу банку максимально підзвітною нашим власникам: українським платникам податків, а майбутню приватизацію - максимально прозорою та ефективною", - повідомляє прес-служба банку слова Маркарової.

 

Нагадаємо, 14 червня Верховний суд України відмовився задовольнити скаргу "ПриватБанка" і визнав законним стягнення з банку на користь колишніх співвласників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова 25 млн гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.