НОВИНИ

Данилюк заявив, що пріоритетом СБУ після реформи буде контррозвідка

Зокрема, секретар РНБО обговорив із представниками Міжнародної дорадчої групи з питань реформи сектору безпеки і оборони (IAG) впровадження реформи СБУ.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк обговорив із представниками Міжнародної дорадчої групи з питань реформи сектору безпеки і оборони (IAG) впровадження реформи СБУ. Про це повідомляє прес-служба РНБО.

 

"Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк провів зустріч з представниками Міжнародної дорадчої групи (IAG) з питань реформи сектору безпеки і оборони. Під час зустрічі сторони обговорили, зокрема, процес впровадження реформи Служби безпеки України", - зазначається у повідомленні.

 

 

Так, під час зустрічі Данилюк зауважив, що створення потужної СБУ, яка виконуватиме, насамперед, завдання контррозвідки - сьогодні один з найнагальніших пріоритетів.

 

 

До того ж він нагадав, що в Офісі Президента України Володимира Зеленського вже готуються законопроекти щодо реформування СБУ та розвідувальних органів.

 

 

Також повідомляється, що представники Міжнародної дорадчої групи, до якої увійшли члени Консультативної місії ЄС, офісу НАТО, представництва ЄС та посольства США в Україні, висловили підтримку ініціативи щодо реформування органів сектору безпеки і оборони та готовність ділитися міжнародним досвідом у цьому.

 

Нагадаємо, що 29 липня секретар РНБО Олександр Данилюк анонсував зміни у структурі роботи СБУ.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.