НОВИНИ

Джонсон заявив про ймовірність укладення нової угоди щодо Brexit

Прем'єр Британії заявив, що хоче укласти "нову торговельну угоду".

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що існують шанси укласти нову угоду з Брюсселем щодо виходу країни з Європейського Союзу. Про це повідомляє агентство Reuters.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала під час під час візиту до військово-морської бази в Шотландії.

 

За словами глави британського уряду, він хоче укласти "нову торговельну угоду".

 

"Те, що ми хочемо зробити, - це побудувати нове партнерство з усіма важливими для нас речами, розділяючи співпрацю у сфері оборони, безпеки, розвідки, культурного і наукового співробітництва, все, чого ви чекаєте", - зауважив лідер Консервативної партії.

 

"В основі всього цього лежить нова угода про вільну торгівлю, яка дозволяє нам повернути контроль над нашими тарифами і нашими правилами і діяти інакше, ніж ми хочемо", - додав Джонсон.

 

Нагадаємо, 25 липня Джонсон оголосив список нових міністрів, віддавши ключові посади прихильникам виходу країни з Євросоюзу.

 

23 липня члени Консервативної партії Британії обрали колишнього мера Лондона  Бориса Джонсона лідером своєї політичної сили. Зокрема, за кандидатуру Джонсона проголосували 92,153 членів Консервативної партії. Водночас його суперник, чинний глава британського МЗС набрав 46,656 голосів. Так, явка склала Явка: 87,4%.

 

Раніше Джонсон пообіцяв вивести  Британію з ЄС 31 жовтня у разі перемоги на виборах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.