НОВИНИ

У Британії відбулася зустріч розвідувального альянсу Five Eyes

Міністри обговорили боротьбу з кіберзагрозами.

У Великій Британії в понеділок, 29 липня, відбулася зустріч топ-міністрів безпеки з розвідувального альянсу Five Eyes, на якій відбулися переговори щодо боротьби з кіберзагрозами. Про це повідомляє агентство Reuters.

 

Так, глава британського МВС Пріті Пател, призначеної минулого тижня прем'єр-міністром Борисом Джонсоном обговорювала з іноземними міністрами нові загрози та способи подолання "можливостей та ризиків", які створюють нові технології.

 

За її словами, конкретні теми включали кібербезпеку, шифрування та "шкідливість в Інтернеті".

 

"Велика Британія є світовим лідером з питань національної безпеки та захисту дітей, і ми готові працювати з нашими близькими партнерами над спільними викликами", - зауважила вона.

 

Зокрема, минулого року представники компаній із соціальних медіа відхилили запрошення уряду взяти участь у цій же щорічній конференції. У Facebook заявили, що будуть присутні на нараді цього тижня. Google та Microsoft не одразу відповіли на запити щодо коментарів.

 

Five Eyes - розвідувальний альянс, до якого входять такі країни: США, Велика Британія, Австралія, Канада та Нова Зеландія.

 

Раніше посол Британії в ЄСТім Барроу поскаржився на те, що британські чиновники були відсторонені від засідання ЄС з кібербезпеки щодо ризиків китайського виробника обладнання Huawei. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.