НОВИНИ

Суд Львова заарештував ще двох «свободівців» через 9 травня

Личаківський районний суд Львова у середу, 25 травня, постановив застосувати адміністративний арешт щодо Назарія Семчія – брата депутата Львівської міської ради від Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Михайла Семчія – та його помічника Олега Новоставського. Їх затримали на 7 та 10 діб відповідно, повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

За повідомленням, відносно них працівники міліції склали протоколи щодо подій 9 травня  про те, що нібито вони вчинили адміністративне правопорушення, передбачене статтею 185 КУпАП.

10 травня судді повернули справу на доопрацювання через те, що працівники міліції неналежно оформили матеріали справи.

«Зокрема, у протоколах був відсутній опис об'єктивної сторони правопорушення, тобто, не було вказано, у чому власне полягали неправомірні дії Олега Новоставського та Назарія Семчія», – йдеться в повідомленні прес-служби.

«Попри те, що ч. 1 ст. 32 КУпАП передбачено застосування адміністративного арешту лише у виняткових випадках за окремі види адміністративних правопорушень, суд не звернув на це увагу та визнав недостатньою мірою покарання адміністративне стягнення у формі штрафу чи виправних робіт. Ми вже готуємо апеляції на ці постанови суду і оскаржуватимемо їх», – цитує прес-служба адвоката Руслана Валька.

Заарештовані «свободівці» перебуватимуть в ізоляторі тимчасового тримання у Львові на вул. Бандери, 1.

Як повідомлялось, працівники поліції 19 травня в селищі Єруда Північно-Єнісейського району Красноярського краю (Росія) затримали громадянина України Романа Семчія, оголошеного в міжнародний розшук, за підозрою в хуліганстві під час святкування дня Перемоги 9 травня у Львові. Він - батько депутата Львівської міськради від ВО «Свобода» Михайла Семчія.

У зв’язку із подіями 9 травня були заарештовані депутат Пустомитівської районної ради від ВО «Свобода» Степан Підкуймуха, депутати Самбірської райради Михайла й Володимира Ковалівих (партія «Свобода»).

Раніше в МВС повідомили, що за результатами подій 9 травня у Львові порушено п’ять кримінальних справ і складено вісім адміністративних протоколів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.