НОВИНИ

МЗС України прокоментувало придушення мирних протестів у Москві

Міністерство засудило насильство проти учасників масштабної акції мирного протесту в Росії.

В Міністерстві закордонних справ України 28 липня засудили насильство проти учасників масштабної акції мирного протесту, яка відбулася 27 липня 2019 року в центрі Москви на підтримку реєстрації незалежних кандидатів на вибори до Московської міської думи. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

 

"Варварське побиття власних громадян, численні арешти та затримання, застосування штучних та дискримінаційних передвиборчих фільтрів, покликаних забезпечити участь у виборах виключно "зручних кандидатів", доводить неспроможність російської влади забезпечити демократичне волевиявлення, демонструє її страх перед реальною політичною конкуренцією", - йдеться у заяві.

 

Зокрема, в міністерстві назвали такі порушення фундаментальних свобод і прав людини "відвертим знущанням" Кремля над тими європейськими державами і політиками, які нещодавно дозволили російським представникам повернутися в Парламентську асамблею Ради Європи (ПАРЄ).

 

"Для нас очевидним є те, що Росія не належить до демократичної спільноти, а є державою-парією. Саме тому рішуче засуджуємо масові репресії, до яких вдався Кремль останніми днями", - йдеться в заяві.

 

До того ж в  МЗС також очікують на рішуче засудження дій російської влади з боку інших представників європейської та євроатлантичної спільноти.

 

Зазначимо, що  у Москві у суботу, 27 липня, під час акції біля мерії проти недопуску кандидатів на вибори в Мосміськдуму затримали 1371 людини.

 

Як повідомлялось, Міністерство закордонних справ (МЗС) відреагувало на плани прем'єр-міністра Росії Дмитра Медвєдєва відвідати окупований Крим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.