НОВИНИ

Данилюк анонсував зміни у структурі роботи СБУ

Команда президента готує законопроект щодо реформування Служби безпеки України.

Команда президента Володимира Зеленського готує пакет законопроектів, які повинні реформувати різні сфери управління держави, в тому числі й Службу безпеки України. Про це в інтерв'ю розповів секретар РНБО Олександр Данилюк.

 

"СБУ має стати потужнішою, але в одній ключовій сфері – контррозвідці. Також з відомства приберуть додаткові функції, непритаманні СБУ, зокрема економічну сферу та боротьбу з корупцією", - зауважив секретар РНБО.

 

До того ж  він наголосив, що вищезазначені дії активно підтримуються нашими міжнародними партнерами, а також президентом. 

 

"Зараз я створив групу, яка над ними (законопроектами) працює і ми рухаємось дуже швидко. Я знаю про те, що у нас вже є закон, але чомусь він не був прийнятий нашими партнерами, зокрема з НАТО. Бо ці закони залишають роботу СБУ незмінною. Такі закони нам не потрібні", – заявив Данилюк.

 

Крім того, він додав, що до створення законопроектів мають бути залучені представники СБУ, а також українські та західні партнери.

 

Нагадаємо, що 25 липня Служба безпеки України спільно з Військовою прокуратурою затримали російський танкер "NEYMA", який блокував українські військові кораблі у Керченській протоці. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.