НОВИНИ

Денісова зустрілась з главою місії ООН

Сторони обговорили Донбас, Крим та українських політв'язнів.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова обговорила з новопризначеною головою Моніторингової місії Організації Об'єднаних націй з прав людини в Україні Матільдою Богнер ситуацію на Донбасі, репресії проти кримських татар та справи політв’язнів Кремля. Про це йдеться у повідомленні у Facebook.

 

"Більш предметно обговорили ситуацію на сході України та пов’язані з конфліктом порушення прав людини – ускладнений перетин лінії розмежування, труднощі з реалізацією соціальних виплат та пенсій", - зауважила Денісова.

 

За її словами, Моніторингова місія ООН з прав людини має представництво в Донецьку та Луганську, а також можливість здійснювати віддалений моніторинг ситуації в Криму, тому звернулася до глави місії з проханням про обмін інформацією.

 

"Репресії проти кримських татар та громадян України, напад на храм ПЦУ в Криму, справи Едема Бекірова, Володимира Балуха, Павла Гриба – на цих питаннях я особливо наголосила", - відзначила Денісова.

 

Крім того, вона попросила главу місії ООН про сприяння в переміщенні ув’язнених з ОРДЛО на територію України.

 

 

"Якщо з тимчасово окупованої території Луганської області за останні пів року мені вдалося перемістити вже 319 людей, то окупаційна адміністрація т.зв. «ДНР» блокує цей процес", - наголосила омбудсмен.

 

Нагадаємо, що Денісова 24 липня заявила, що Україна домовилась про повернення полонених моряків із РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.