НОВИНИ

Окупанти поширили фейки про закриття КПВВ у Станиці Луганській

Наразі контрольний пунк пропуску продовжує працювати у штатному режимі.

Чутки про закриття КПВВ в Станиці Луганській, які розповсюджують російські окупанти серед населення на непідконтрольній Україні території Луганщини, спричинили паніку. Про це у п'ятницю, 26 липня, повідомляє прес-служба Станично-Луганської районної державної адміністрації.

 

"Окупаційна влада розповсюджує плітки про те, що в найближчі дні буде закрито міст у Станиці Луганській і як наслідок закриття КПВВ на невизначений термін. На жаль, це викликало великий ажіотаж серед громадян, які перетинають КПВВ, та створило величезні черги з обох сторін КПВВ", - йдеться у повідомленні.

 

 

 

Районна адміністрація офіційно заявляє, що на даний час проведено лише огляд зруйнованого мосту фахівцями. Далі - проєктування, інженерні роботи і лише потім буде прийматися рішення щодо початку та термінів проведення робіт, а також чи буде зупинятись робота КПВВ під час проведення робіт.


Наразі КПВВ продовжує працювати у штатному режимі.

 

"Про всі зміни будемо сповіщати через офіційний сайт РДА, нашу сторінку в Фейсбуці, а також через інформаційні стенди", - запевнили у райдержадміністрації.

 

Нагадаємо, українським фахівцям вдалось оглянути міст у Станиці Луганській з третьої спроби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.