НОВИНИ

У Польщі пообіцяли запросити Путіна на річницю звільнення Освенцима

Наразі вже більш ніж 30 держав відповіли про те, що делегації на рівні президентів чи прем'єр-міністрів візьмуть участь в урочистостях.

Речник президента Польщі Блажей Спихальський заявив, що Варшава має намір запросити президента Росії Владіміра Путіна на річницю звільнення концтабору Аушвіц-Біркенау на початку 2020 року. Про це повідомляє польський портал Onet.pl.

 

"Алгоритм надсилання запрошень керівникам держав був наступний: ми надсилаємо запрошення для наших найближчих партнерів, для наших союзників, тому запрошення були надіслані всім керівникам держав-членів Європейського Союзу, держав-членів НАТО, держав-членів Східного партнерства" - зауважив він.

 
За словами речника, наразі вже більш ніж 30 держав відповіли про те, що делегації на рівні президентів чи прем'єр-міністрів візьмуть участь в урочистостях.

 

Водночас Спихальський наголосив, що  Путіну буде направлено запрошення на відзначення 75-ї річниці визволення німецького концтабору Аушвіц-Біркенау на початку 2020 року.

 

"Факт звільнення табору радянськими військами історичний, незаперечний і тут ця співпраця і бажання з нашого боку абсолютні" - додав він.

 

Нагадаємо, раніше Путіна вперше, починаючи з 2004 року, не запросили на відзначення ювілейної річниці висадки союзників у Нормандії 6 червня 1944 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.