НОВИНИ

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували 35 вибухів на Донбасі

Більшість порушень режиму припинення вогню, включаючи майже половину вибухів, зафіксовано у Донецькій області.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 24 липня 35 вибухів на Донбасі, з яких 32 були у Донецькій області. Про це повідомляється у звіті СММ ОБСЄ в Україні.

 

"У Донецькій області Місія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, тимчасом зафіксувавши аналогічну кількість вибухів (32), якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (35 вибухів)", - йдеться у звіті.

 

Більшість порушень режиму припинення вогню, включаючи майже половину вибухів, зафіксовано в районах на північний захід від н. п. Ясинувата (непідконтрольний урядові, 16 км на північний схід від Донецька) і в районах на північно-північний схід від н. п. Степне (підконтрольний урядові, 29 км на південний захід від Донецька).

 

"У Луганській області СММ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши при цьому 3 вибухи, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (1 вибух)", - повідомили спостерігачі.

 

Нагадаємо, 21 липня на Донбасі стартував період перемир'я, який був погоджений у Мінську під час засідання Тристоронньої контактної групи як безстроковий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.