НОВИНИ

Зеленський провів телефонну розмову з президентом США

Зокрема, президент США привітав Україну з успішним проведенням вільних і демократичних парламентських виборів.

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом. Про це йдеться на сайті глави держави.

 

Зокрема, президент США привітав Україну з успішним проведенням вільних і демократичних парламентських виборів і Володимира Зеленського – з упевненою перемогою партії «Слуга Народу». 

 

До того ж Дональд Трамп висловив переконання, що оновлена українська влада зможе швидко покращити імідж України, завершити розслідування корупційних справ, які стримували взаємодію між Україною та США. 

 

Також  він  підтвердив незмінну підтримку з боку США суверенітету та територіальної цілісності України й готовність американської сторони всебічно сприяти реалізації масштабної програми реформ у нашій країні.

 

"Володимир Зеленський подякував Дональду Трампу за лідерство США у збереженні та посиленні санкційного тиску на Росію", - йдеться в повідомленні.

 

Так, президенти домовилися предметно обговорити практичні питання українсько-американської взаємодії під час візиту Володимира Зеленського до США.

 

Нагадаємо, що українська сторона працюватиме над організацією зустрічі нового прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона та президента України Володимира Зеленського після завершення процедури Brexit.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.