НОВИНИ

Кораблі ФСБ Росії влаштували провокації в Азовському морі

За даним фактом повідомлено територіальні підрозділи військової прокуратури, Національної поліції та СБУ.

У водах Азовського моря зафіксовано провокативні дії з боку кораблів Берегової охорони ФСБ Російської Федерації. Про це у п'ятницю, 26 липня, повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

"Упродовж двох діб, приблизно в однакові часові періоди, після 21.00, в Маріупольському районі Азовського моря тактичні групи катерів Маріупольського загону морської охорони зі складу Об’єднаних сил спостерігають незвичне явище. З напрямку, де розпізнаний один з кораблів Берегової охорони ФСБ РФ, що тримається на певній відстані, з настанням темряви відбувається освітлення катерів Морської охорони Держприкордонслужби України променем зеленого кольору", - йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, так звані сеанси освітлення тривають по декілька хвилин. Водночас шкоди здоров’ю екіпажів та виходу з ладу технічних засобів після впливу променя зафіксовано не було.

 

"Однак, беручи до уваги, що подібні явища мали місце на лінії розмежування на суходолі, вжито відповідних заходів із захисту життя та здоров’я персоналу", - заявили у штабі.


Так, за даним фактом повідомлено територіальні підрозділи військової прокуратури, Національної поліції та СБУ.

 

Як повідомлялося, Служба безпеки України спільно з Військовою прокуратурою затримали російський танкер "NEYMA", який блокував українські військові кораблі у Керченській протоці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.