НОВИНИ

Сирський назвав головні новації, впроваджені ним за майже 100 днів керівництва ООС

Зокрема, командувач ООС наголосив на важливості посилених тренувань українських бійців, які перебувають у зоні відведення.

Командувач операції Об'єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський повідомив, що одним з головних його нововведень майже за 100 днів керівництва ООС є впровадження практики посилених тренувань підрозділів ЗСУ, які знаходяться у зоні відведення. Про це командувач ООС розповів в інтерв'ю АрміяInform, оприлюдненому у четвер, 25 липня.

 

"Щодо новацій та власних ідей...Частина підрозділів, відповідно до міжнародних домовленостей, змушені перебувати в зоні відведення і не мають щоденної бойової практики. Це танкісти, артилерія тощо. Не сподіваємось на виконання ворогом зобов’язань щодо обмеження застосування важкого озброєння. Тому навіть ті, хто перебувають на майданчиках відведення, — посилено тренуються. І наша піхота на передовій розуміє — у разі чогось, потужна підтримка й допомога не забаряться. Танки їздять, авіація літає, оператори стріляють — на полігонах", - зазаначив Сирський.

 

Водночас, за словами генерал-лейтенанта, наразі приділяється багато уваги фортифікаційному й інженерному обладнанню позицій на передовій лінії оборони, адже це "один з найефективніших способів зберегти життя людей і дати надійний шанс перемогти в бою".

 

Крім того, командувач ООС повідомив, що у зв'язку з отриманим досвідом та розвитком воєнних технологій, змінилася система підготовки українських військових.

 

Так, Сирський наголосив, що більшість інструкторів та викладачів в українському війську є ветеранами бойових дій.

 

"Розвиваються воєнні технології, змінюється тактика дій. Підготовка особового складу теж мусить відповідати викликам часу. Більшість інструкторів та викладачів — ветерани бойових дій, здатні передати безцінний досвід", - сказав він.

 

Своєю чергою, командувач Об'єднаних сил також додав, що з появою нової техніки коригують і навчальні програми військових. Відтак, більше часу займає саме практична складова. 

 

"Якщо раніше вважалося, що підрозділи мають тренуватися лише у пунктах постійної дислокації та навчальних закладах, то тепер прийшли до того, що підтримувати майстерність воїна необхідно за кожної нагоди. У районі операції Об’єднаних сил — зокрема", - повідомив Сирський.

 

Нагадаємо, 6 травня екс-президент України Петро Порошенко у ході планової ротації звільнив з посади командувача операції Об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, призначивши на його місце генерал-лейтенанта Олександра Сирського. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.