НОВИНИ

ЄС пригрозив США митами на 39 млрд доларів

Водночас у Брюсселі висловили сподівання, що таких заходів вдасться уникнути.

Європейський Союз пригрозив Сполученим Штатам Америки митами на 39 мільярдів доларів, якщо Вашингтон введе тарифи на імпортні автомобілі. Про це повідомляє американське видання The New York Times.

 

Так, єврокомісар з торгівлі Сесілія Мальмстрьом зауважила, що відповідний  перелік вже готовий. Водночас вона висловила сподівання, що таких заходів вдасться уникнути.

 

"Ми не приймемо регульовану торгівлю, квот чи добровільних обмежень на експорт, і, якщо тарифи будуть введені, у нас буде список для відновлення балансу",- наголосила єврокомісар.

 

Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон хоче ввести мита на європейські товари на суму 11 мільярдів доларів у відповідь на субсидії Європейського Союзу для авіавиробника Airbus. 

 

Зокрема, Торгове представництво США раніше опублікувало попередній список європейських продуктів, на які будуть введені мита. У заяві зазначається, що Світова організація торгівлі неодноразово повідомляла ЄС про те, що на США чинить негативний вплив субсидування Європою французької Airbus. Додається, що США готові негайно ввести мита проти європейських товарів одразу після того як СОТ визначить суму контрзаходів США. Відповідно до закону США, попередній список містить ряд продуктів у секторі цивільної авіації, включаючи літаки Airbus. Після того, як арбітр СОТ опублікує свій звіт про вартість контрзаходів, USTR оголосить остаточний список продуктів, що охоплює рівень торгівлі, відповідний негативним наслідкам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.