НОВИНИ

На окрузі брата Медведчука перераховують голоси - Нацполіція

Зазначається, що опрацювання протоколів за результатами голосування на виборчих дільницях не проводилось.

Окружна виборча комісія №105 у Луганській області, де на позачергових виборах до парламенту балотувався брат одного із лідерів партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука Сергій, проводить перерахунок голосів. Про це повідомляє прес-служба обласної поліції.

 

Так, до Новоайдарського відділу поліції звернувся член окружної виборчої комісії №105 (м. Щастя), який повідомив про можливе порушення виборчого законодавства головою ОВК.

 

"У повідомленні заявник зазначив, що на сайті ЦВК вже є результати підрахунку ста відсотків голосів на всіх 6-ти виборчих дільницях, розташованих на виборчому окрузі №105 та встановлено результати виборів, але, зі слів заявника, опрацювання протоколів за результатами голосування на виборчих дільницях не проводилось. Даний факт зареєстровано. Натепер комісією проводиться перерахунок голосів", - зазначено в повідомленні.

 

Зокрема, правоохоронці вирішили посилити заходи публічної безпеки поблизу окружної виборчої комісії. До охорони громадського порядку та безпеки задіяно 45 поліцейських.

 

Як повідомлялось, у неділю, 21 липня, відбулися дострокові вибори до Верховної Ради України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.