НОВИНИ

Зеленський має зробити лінію розмежування з Коломойським - найбільша фракція паламенту Німеччини

Фракція Бундестагу ХДС/ХСС відреагувала на парламентські вибори в Україні.

Найбільша фракція Бундестагу Християнсько-демократичного союзу і Християнсько-соціального союзу (ХДС/ХСС) прокоментувала дострокові парламентські вибори в Україні, які відбулися 21 липня. Про це йдеться в офіційній заяві на сайті парламентської групи.

 

Зокрема, у ХДС/ХСС привітали президента Володимира Зеленського та його партію" Слуга народу "з перемогою на виборах.

 

"Внаслідок цього президент отримав можливість в українському парламенті послідовно підтримувати верховенство права, рішучу боротьбу з корупцією і непотизмом, а також економічний розвиток...Президент і уряд також повинні стримувати вплив олігархів на політику. Це буде заслуговувати довіри лише тоді, коли президент зробить чітку і переконливу лінію розмежування зі своїм прихильником, олігархом Ігорем Коломойським", - наголошується у заяві.

 

Додається, що Німеччина, ЄС і міжнародні організації продовжуватимуть підтримувати Україну в її реформаторських зусиллях і в її західній орієнтації.

 

Як повідомлялося, у неділю, 21 липня, відбулися парламентські вибори до Верховної Ради України.

 

Згідно з результатами опрацювання 92, 97% електронних протоколів, партія "Слуга народу" отримує 43.13% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13.05%, партія "Батьківщина" - 8.19%, "Європейська солідарність" - 8.14%,  партія "Голос" - 5.86%.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.