НОВИНИ

В Європарламенті очікують реформ від нової Верховної Ради

Девід МакAллістер серед іншого зазначив, що "ЄС допомагатиме Україні протистояти зовнішнім загрозам".

Глава делегації Європейського парламенту, яка прибула в Україну для спостереження за парламентськими виборами, заявив, що Європарламент сподівається на проведення реформ новим скликанням Верховної Ради. Про це він сказав на пресконференції спостерігачів у Києві у понеділок.

 

Девід МакAллістер серед іншого зазначив, що "ЄС допомагатиме Україні протистояти зовнішнім загрозам".

 

"Європарламент і Верховна Рада за останні роки вийшли на безпрецедентну співпрацю. Ми допомагали ВР у розвитку її можливостей, медіації та діалогу. Ми сподіваємося, що майбутня ВР працюватиме над побудовою національного консенсусу та реформуванням. Європарламент зацікавлений у подальшій співпраці з ВР", - сказав МакАллістер.

 

Глава делегації Парламентської асамблеї НАТО Маделен Мун своєю чергою сказала, що ПА НАТО готова співпрацювати з Верховною Радою нового скликання, яку буде сформовано після минулих у неділю позачергових парламентських виборів.

 

"Парламентська асамблея НАТО допомагатиме Україні в європейській інтеграції, готові співпрацювати з новим парламентом", - сказала Мун на пресконференції спостерігачів у Києві у понеділок.

 

Як повідомлялось, у неділю, 21 липня, відбулися парламентські вибори до Верховної Ради України.

 

Згідно з результатами опрацювання 65, 20% електронних протоколів, лідирує партія "Слуга народу", у неї 42.57% голосів. Своєю чергою, "Опозиційна платформа За життя" отримує 13.03% голосів, партія "Європейська солідарність" - 8.48%, ВО "Батьківщина" - 8.01% виборців, партія "Голос" - 6.26% виборців.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.