НОВИНИ

РНБО заперечила розблокування російських соцмереж в Україні

Зокрема, РНБО може скасувати чи внести зміни до санкцій проти російських соцмереж лише на підставі відповідної пропозиції Верховної ради, Кабінету міністрів, Служби безпеки України чи Національного банку.

Рада національної безпеки та оборони України (РНБО) заперечила зняття обмежень з російських соціальних мереж на території країни. Про це повідомляє прес-центр РНБО.

 

Зазначається, що РНБО може скасувати чи внести зміни до санкцій проти російських соцмереж лише на підставі відповідної пропозиції Верховної ради, Кабінету міністрів, Служби безпеки України чи Національного банку.

 

 

"Реалізацію та моніторинг ефективності введених у дію указами президента санкцій, відповідно до рішень РНБО України здійснює Кабінет Міністрів України разом із Службою безпеки України та Національним банком України", - йдеться у відомстві.

 

До того ж секретар РНБО Олександр Данилюк, доручив згаданим державним органам забезпечити неухильне дотримання обмежень щодо російських соціальних мереж до завершення терміну їх дії або скасування.

 

Як повідомлялось,  відвідуваність російських соцмереж в Україні впала.

 

Нагадаємо, що дослідження показало, де в Україні найбільше користуються «ВКонтактє».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.