НОВИНИ

Росія знову не пустила до окупованого Криму моніторингову місію ООН

Як зазначається, спостерігачі Місії здійснили візит до адміністративної межі з Кримом – пропускних пунктів "Каланчак" та "Чонгар".

Російська Федерація продовжує відмовляти Моніторинговій місії ООН з прав людини в Україні в доступі до анексованого Криму. Про це у понеділок, 22 липня, повідомляється на сторінці Моніторингової місії ООН з прав людини у Facebook.

 

"Ми здійснили візит до адміністративної межі з Кримом – пропускні пункти "Каланчак" та "Чонгар". Адже такі візити та розмови з людьми, які перетинають межу – один із методів віддаленого моніторингу ситуації з прав людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Україна, які є тимчасово окупованими Російською Федерацією. Російська Федерація й досі відмовляє Моніторинговій місії ООН з прав людини в Україні в доступі до Криму у відповідності з релевантними резолюціями Генеральної Асамблеї ООН", – йдеться у повідомленні.

 

 

 

Зауважимо, Моніторингова місія ООН з прав людини розпочала свою роботу в Україні в березні 2014 року. Місія має офіси в Києві, Донецьку, Дніпрі, Харкові, Краматорську та Одесі, які покривають всю зону, постраждалу від конфлікту, по обидва боки від лінії розмежування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.