НОВИНИ

Правоохоронці проводять обшуки в Кабміні і ДФС через схеми в оборонній сфері

Обшуки стосуються факту заволодіння грошовими коштами в сумі 6,7 млн доларів при укладанні контракту з підприємством Укроборонпрому.

Прокурорами Головної військової прокуратури за оперативним супроводом Департаменту контррозвідки Служби безпеки України та участі співробітників Центру спеціальних операцій "А" СБУ проводяться обшуки в службових приміщеннях Кабінету міністрів, Державної прикордонної служби , Державної фіскальної служби України та ДП ДГЗП "Спецтехноекспорт" через схему в оборонній сфері. Про це у понеділок, 22 липня, повідомляє прес-центр Генеральної прокуратури України.

 

 

 

Як зазначається, Головною військовою прокуратурою ГПУ здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заволодіння грошовими коштами в сумі 6,7 млн доларів при укладанні іноземною компанією зовнішньоекономічного контракту з одним із підприємств концерну ДП "Укроборонпром" по постачанню Державній прикордонній службі України "Підвісної системи раннього виявлення".

 

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро спільно зі Службою безпеки України провели обшуки в приміщенні Фонду державного майна в Києві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.